کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

Comments :

شما با استفاده از توضیحات (Comments) می توانید برای هر اونت یک متن یا کامنت بزارید تا همواره کاربرد آن اونت را به شما یادآوری کند.

این توضیحات در پروژه های بزرگ بسیار مهم و کاربردی هستند و نیاز است که از آن ها استفاده کنید که معمولا در بالای هر اونت ظاهر می شوند و ویژگی های آن اونت را توصیف می کنند:

 

 

برای اضافه کردن توضیحات (Comments) می توانید روی آن اونت یا فضای خالی یک اونت راست کلیک کرده و گزینه Add comment را انتخاب کنید. روش های دیگر هم استفاده از نوار روبان یا استفاده از کلید میانبر Q در کیبورد است.

برای ویرایش توضیحات (Comments) هم می توان روی آن دابل کلیک کنید و برای ایجاد خط جدید نیز می توانید کلید shift را نگه داشته و کلید اینتر Enter را فشار دهید.

پس اگر پروژه شما بزرگ است می توانید از این ویژگی برای سازماندهی پروژه خود استفاده کنید و این ویژگی مهم است!

اگر شما بر روی یک پروژه کار می کنید و از این ویژگی استفاده نکنید وقتی اونت های شما زیاد می شود دچار سردرگمی می شوید پس اهمیت آن بسیار زیاد است!

 

توحه کنید نظرات در عملکرد اونت ها تاثیری ندارد و فقط برای گذاشتن توضیحات استفاده می شوند.

  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Comments

توضیحات

توضیحات (Comments)