کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

Groups :

به معنی گروه یا دسته جمعی کردن است که می توانید بلوک اونت های (Event) خود را سازماندهی و مرتب کنید و هر کدام را در بخش مربوط خود قرار دهید.برای ساختن گروه می توانید در قسمت رویداد نویسی راست کلیک کرده و گزینه Add group را بزنید یا از نوار روبان تب Event یا اینکه روی یک بلوک اونت کلیک کرده سپس کلید G را در کیبورد فشارد دهید. همچنین می توانید باز زدن روی آیکون + گروه را باز و - بسته کنید.

 

 

برای اضافه کردن یا خارج کردن اونت ها به گروه کافی آن را با ماوس به داخل یا خارج بکشید گروه بکشید تا بصورت خودکار وارد یا خارج شود.(وقتی وارد گروه می شود یک حاشیه خطی کنار آن اضافه می شود).

و می توانید گروه ها را در صورت نیاز فعال یا غیر فعال کنید که اگر غیر فعال باشد دیگر بلوک اونت های داخل آن عمل نمی کند تا زمانی که دوباره خود فعال کنید مثلا اونت های دشمن در گروه "دشمن" و اونت های شخصیت اول بازی در گروه "پلیر" و...

در حالت عادی فعال معمولا رنگش پر رنگ است مثل بالا ولی غیرفعال رنگش کمرنگ است که برای فعال یا غیر فعال کردن می توانید روی گروه راست کلیک کرده و گزینه Edite را انتخاب کنید سپس تیک Active on start را انتخاب کنید.

 

  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Groups

گروه

گروه ساختن