کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

صدا:

اکثر گیمرهای دنیای گیم ، گرافیک و جلوه های بصری را مهم ترین و بارزترین عنصر یک بازی نیز می دانند ، اما باید به شما بگویم که این چنین نیست.هر چند که گرافیک و جلوه های بصری نیز سهم بسزایی را در ساخت و توسعه یک بازی ویدیویی دارند ، اما بخش صدا هم به نوبه خود ستون اصلی یک بازی به حساب می آید.

صدا چیزی است که به ایجاد فضای بازی کمک می کند و حال و هوای خاصی را خلق خواهد کرد.بدون استفاده مناسب از صدا ، شخصیت ها و غیره... سقوط یک بازی قطعیست.

دانلود:

شمارش

حجم فایل

تعداد صدا

لینک دریافت

1 27 مگ 516 دریافت

 

  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

صدای شماره یک