کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

پلاگین adPlay_Bazaar_IAB :

با استفاده از این پلاگین می توانید درون بازی خود از تبلیغات ادپلی یا خرید درون برنامه کافه بازار استفاده کنید که آن را نیز فارسی کرده ایم تا آسان با آن کار کنید:

کار با پلاگین ساده است و فقط با خروجی کردوا (Cordova) , برنامه Intel XDK سازگار است و با خروجی های دیگر فعلا سازگار نیست.

بزودی آموزش استفاده از این پلاگین نیز میدهیم.چنان چه با روش نصب پلاگین آشنا نیستید اینجا را مطالعه کنید.

*برای دانلود نسخه قدیمی این پلاگین بر روی اینجا کلیک کنید.