کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

رفتار Persist :

این رفتار باعث می شود تا شئ (منظور مکانش و تعدادش) در جابجایی لایوت ها تغییر نکند مثلا اگر شما بین لایوت جابجا شوید لایوت ها دوباره ریستارت می شوند ولی اگر این رفتار را به شئ بدهید در صورت جابجایی هیچ تغییری نمی کنند.

مثلا اگر شئ دشمن شما 100 تا خون داشته باشد و خون آن ها را شما کم کنید و به لایوت دیگه بروید و دوباره برگرید خون دشمن ریستارت میشه یعنی دوباره 100 میشه ولی اگر به آن رفتار ماندگاری (Persist) را اضافه کنید خون آن تغییری نمی کند در بین جابجایی لایوت ها. می توان به جز متغیر , مکان و تعداد آن ها را نیز ثابت یا ماندگار نگه داشت.

این رفتار هیچ شرط (conditions) یا وظیفه ای (actions) یا خواصی در پنجره ویژگی ها به شئ شما اضافه نمی کند.

 

  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Persist

رفتار ماندگاری