کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

رفتار NoSave :

اگر در بازی خود از شئ سیستم (system) به عنوان ذخیره بازی استفاده کرده اید که دارای دو گزینه save و Load است می توانید با دادن این رفتار به شئ مورد نظر مانع از ذخیره شدن آن شئ موقع ذخیره کردن بازی و بارگزاری آن شوید یعنی اگر بازی را ذخیره کردید و دفعه بعد که خواستید ادامه بازی را را انجام دهید اگر اشیاء شما این رفتار را داشته باشد ذخیره نشده اند و به حالت اولیه بر می گردند:

این رفتار در بعضی از سبک های بازی بسیار مفید است سعی کنید این رفتار را به تصاویر زمینه بازی خود که هیچ سهمی در ذخیره بازی ندارند اضافه کنید تا بر سرعت عملکرد بارگزاری تاثیر بگذارد یا اشیاء دیگر...

این رفتار هیچ شرط (conditions) یا وظیفه ای (actions) یا خواص در پنجره ویژگی ها به شئ شما اضافه نمی کند.

در مورد روش ذخیره سازی بازی نیز در آینده بطور کامل توضیح خواهیم داد.


  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

NoSsve

ذخیره نکردن شئ