کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

رفتار Destroy Outside Layout :

اگر به شئ ای این رفتار را بدهید وقتی جسم از محیط لایوت (layout) خارج شود بطور خودکار از بین میرود (حذف می شود) که در بعضی از سبک های بازی مهم هستند مثل بازی های تفنگی و...:

این رفتار بیشتر برای بازی هایی که داخل آن شخصیت قرار هست تیر بزند استفاده می شود مثلا شخصیت ما یک تیر میزنه و این تیر از لایوت خارج میشه و تا وقتی که بازی در اجرا هست این تیر در حال حرکت است و اگر در بازی قرار باشد 1000 تا شایدم بیشتر تیر بزنیم و همه آنها وقتی از لایوت خارج شدند به راه خود ادامه بدهند سرعت عملکرد بازی کم میشود و ممکن است دچار هنگ یا افت فریم یا همراه با لگ داشته باشد پس برای حل این مشکل چه باید کرد؟

اضافه کردن این رفتار به شئ تیر باعث می شود تا وقتی تیر از لایوت خارج شد بطور خودکار حذف شود و این همان چیزی است که ما می خواهیم.

این رفتار هیچ خواص یا شرط (conditions) یا وظیفه ای (actions) به شئ شما اضافه نمی کند.  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Destroy Outside Layout

رفتار حذف خارج از لایوت