کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

پنجره شروع ایجاد پروژه (Start dialog ):

وقتی شما می خواهید یک پروژه جدید بسازید با استفاده از نوار File بعد از انتخاب New یا با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl+N این پنجره باز می شود که شامل قالب های (منظور صفحه نمایش های مختلف) آماده است به همراه مثال های آماده (example) برای یادگیری:معمولا قالب ها یا همان صفحه نمایش های مختلف با کلمه New شروع می شوند و همیشه در بالای پنجره قرار دارند و پایین آن ها نیز مثال های آماده که با templates شروع می شوند که این مثال ها در روند یادگیری شما بسیار موثر است همچنین برای پیدا کردن سریع یک مثال یا قالب می توانید از کادر جستوحو استفاده کنید.

وقتی یک پروژه جدید میسازید بصورت پیشفرض در یک فایل (capx.) ذخیره می شود که برای ذخیره سازی پروژه می توانید این قسمت را مطالعه کنید.


  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Start dialog

پنجره شروع ساختن پروژه