کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

برنامه اینتل چیست؟

برنامه ای (HTML5) خوب و سریع برای ساخت و خروجی گرفتن بازی در دستگاه های مختلف:

با استفاده از این نرم افزار می توانید پروژه هایی که با کانستراکت2 می سازید را با سیستم عامل های اندروید , ios , ویندوز فون خروجی بگیرید.

شما در این نرم افزار می توانید قبل از خروجی بازی را روی دستگاه های موبایل مختلف در داخل برنامه تست کنید یا بصورت مستقیم آن را روی گوشی خود تست کنید و بعضی از ویژگی های پروژه خود را در آن تغییر بدهید.

تصاویری از محیط برنامه :

تصویر شماره 1:

تصویر شماره 2:


تصویر شماره 3:


توجه : برای استفاده از این نرم افزار باید در کانستراکت2 خروجی کردوا (Cordova) بگیرید که آموزش کار با محیط آن را نیز در آینده توضیح خواهیم داد.


دانلود برنامه اینتل با حجم 246 مگابایت
  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

intexl

xdk

برنامه خروجی اندروید