پنجره پنل دستور (Expressions Panel):

در این پنجره لیستی از دستورات یا عبارات (Expressions) اشیاء آماده است.این پنجره در حالت عادی مخفی است و فقط در صفحه رویداد نویسی (event sheet) استفاده می شود و وقتی شما می خواهید مقدار یک پارامتر (برای آشنایی با پارامتر این قسمت را مطالعه کنید) را در رویداد نویسی تغییر بدین این پنجره باز می شود.

بطور پیشفرض این پنجره کمرنگ هست.زمانی که پنجره پارامتر باز است اگر این پنجره بسته یا مخفی بود می توانید با زدن کلید F4 آن را دوباره ظاهر کنید.

تصویر زیر یک نمونه از پنجره پارامتر را نشان میدهد یعنی قابل وارد کردن عبارت یا کاراکتر است:وقتی یک پنجره پارامتر باز باشد پنل عبارت نیز در اطراف آن وجود دارد که بصورت زیر است:در قسمت جستوجو (search) می توانید با وارد کردن اسم شئ مورد نظر آن را سریع پیدا کنید.

وقتی یک شئ را انتخاب کردید لیستی از دستورات در داخل آن قرار دارند که می توانید با دابل کلیک کردن روی هر یک آن را انتخاب کنید تا عبارت پارامتر شما شود همچنین در لیست , یک توضیح و راهنمایی کوچک در مورد آن دستور کرده است و مقدار هایی (valu) که می توان وارد کرد را نشان میدهد مثلا در دستورات شئ سیستم (system):

layerParallaxX = Get the X parallax of abs layer

راهنما و توضیج = دستور

وقتی در داخل لیست دستورات یک شئ هستید می توانید با زدن کلید Escape یا کلیک کردن روی کلید back در پنل به صفحه اصلی که تمام اشیاء در آن هستند برگردید.

وقتی شما به یک شئ رفتار (behaviors) اضافه می کنید دستورات مربوط به آن رفتار نیز به دستورات پنل اضافه می شوند البته این برای متغیر ها (variable) نیز صدق می کند.