وقتی شما از پروژه خود خروجی (Export) میگیرید پس از انتخاب پلتفرم (سیستم عامل مورد نظر):

یک پنجره ای مانند تصویر زیر باز می شود برای آمادگی خروجی گرفتن از پروژه که شامل:


Folder for files : مشخص کردن محل ذخیره پروژه در سیستم خود که شامل پوشه های مختلفی است که پیشنهاد می شود یک پوشه خالی ساخته سپس آن ها را داخل آن ذخیره کرد.

Subfolder for images : تمام تصاویر یا انیمیشن هایی که در پروژه خود استفاده کرده اید در این پوشه وارد می شوند که می توانید نام آن را نیز تغییر بدهید مثلا \picture

(پیشنهاد می شود اسم آن را تغییر ندهید)در بعضی از خروجی پلتفرم ها این اسم خالی یا غیرفعال است پس مشکلی نیست.

Subfolder for project files : تمام فایل های پروژه مثل صدا یا موزیک در این پوشه وارد می شوند که می توان اسم آن را نیز تغییر داد(پیشنهاد می شود اسم آن را تغییر ندهید)در بعضی از خروجی پلتفرم ها این اسم خالی یا غیرفعال است پس مشکلی نیست.

PNG recompression : تصاویر استفاده شده با فرمت PNG در بازی را تا حد ممکن فشرده (recompressed) می کند برای کاهش حجم آن ها و کمی زمان خروجی گرفتن را بیشتر می کند و اگر پروژه شما سنگین است می توانید از None استفاده کنید تا بصورت عادی خروجی بگیرد و زمان خروجی را افزایش ندهد.

Minify script : اگر تیک آن را بزنید کد های جاوا اسکریپ پروژه شما (اونت ها) را تا حد ممکن فشرده (کامپایلر گوگل) می کند که در زمان خروجی گرفتن نیز مفید است. یعضی از رویداد ها و محاسبات در پروژه ممکن است سنگین باشد پس بهتر است از این تیک استفاده کنید (توصیه می شود).

برای استفاده از این امکان نیاز به دانلود برنامه java دارید که باید روی سیستم خود نصب کنید برای دانلود آن اینجا را کلیک کنید.