کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

وقتی شما از پروژه خود خروجی (Export) میگیرید پس از انتخاب پلتفرم (سیستم عامل مورد نظر):

یک پنجره ای مانند تصویر زیر باز می شود برای آمادگی خروجی گرفتن از پروژه که شامل:


Folder for files : مشخص کردن محل ذخیره پروژه در سیستم خود که شامل پوشه های مختلفی است که پیشنهاد می شود یک پوشه خالی ساخته سپس آن ها را داخل آن ذخیره کرد.

Subfolder for images : تمام تصاویر یا انیمیشن هایی که در پروژه خود استفاده کرده اید در این پوشه وارد می شوند که می توانید نام آن را نیز تغییر بدهید مثلا \picture

(پیشنهاد می شود اسم آن را تغییر ندهید)در بعضی از خروجی پلتفرم ها این اسم خالی یا غیرفعال است پس مشکلی نیست.

Subfolder for project files : تمام فایل های پروژه مثل صدا یا موزیک در این پوشه وارد می شوند که می توان اسم آن را نیز تغییر داد(پیشنهاد می شود اسم آن را تغییر ندهید)در بعضی از خروجی پلتفرم ها این اسم خالی یا غیرفعال است پس مشکلی نیست.

PNG recompression : تصاویر استفاده شده با فرمت PNG در بازی را تا حد ممکن فشرده (recompressed) می کند برای کاهش حجم آن ها و کمی زمان خروجی گرفتن را بیشتر می کند و اگر پروژه شما سنگین است می توانید از None استفاده کنید تا بصورت عادی خروجی بگیرد و زمان خروجی را افزایش ندهد.

Minify script : اگر تیک آن را بزنید کد های جاوا اسکریپ پروژه شما (اونت ها) را تا حد ممکن فشرده (کامپایلر گوگل) می کند که در زمان خروجی گرفتن نیز مفید است. یعضی از رویداد ها و محاسبات در پروژه ممکن است سنگین باشد پس بهتر است از این تیک استفاده کنید (توصیه می شود).

برای استفاده از این امکان نیاز به دانلود برنامه java دارید که باید روی سیستم خود نصب کنید برای دانلود آن اینجا را کلیک کنید.


  • نویسنده : مهدی ابراهیمی

Export Project

پنجره خروجی