کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

اسلایدر

کانستراکت2

کانستراکت2 به شما اجازه می‌دهد بازی‌هایی حرفه‌ای بسازید.

کانستراکت2

یک وبلاگ خوب و مفید برای یادگیری موتور بازی سازی کانستراکت2 که دسترسی به ترجمه های سایت سازنده کانستراکت2 , آموزش های تصویری فارسی , گرافیک های آماده و... را به شما میدهد.
لیست تغییرات جدید وبلاگ را می توانید از قسمت امکانات وبلاگ مشاهده نمایید که هدفمان بهتر شدن وبلاگ در جهت یپشرفت شما دوستان است.
وبلاگ ما یکی از حمایت کنندگان محک است که از درآمدی که از فروش ها بدست میاورد را به کودکان سرطانی میپردازد تا هم کاربران و هم ما در یک کار نیک سهیم باشیم!

پنل کاربردی
حق کپی و رایتطبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ابتدا کانستراکت نسخه R217 را از زیر دانلود کنید:پس از اینکه برنامه را دانلود کردید آن را باز کنید و شروع به نصب کنید:

1:در پنجره اول روی گزینه Next کلیک کنید:2:در پنجره بعدی از شما سوال در مورد قوانین و... سوال می کند و شما نیز آن را قبول می کنید و روی دکمه next کلیک می کنید:3:سپس مسیر نصب را مشخص می کنید که سعی شود یک درایو غیر از C (درایو نصب ویندوز) مشخص شود:4:و در نهایت نسخه ویندوز خود را انتخاب کرده یا به حالت اتوماتیک بگذارید و روی Next کلیک کنید:5:منتظر بمانید تا برنامه کامل نصب شود و وقتی نصب کامل شد در پنجره آخر همه ی تیک ها را بردارید:نصب با موفقیت انجام شد.


تو حالت عادی برنامه تمام امکانات را در اختیار شما قرار نمیدهد و شما را محدود می کند که میتوانید لایسنس (کرک) آن را نیز دریافت کنید: